Tagged: 15 Temmuz şehitleri

Bakan Koca'dan duygulandıran 15 Temmuz paylaşımı 0

Bakan Koca’dan duygulandıran 15 Temmuz paylaşımı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı’nda tanıştığı şehit Emrah Sağaz’ın 3,5 yaşındaki kızı Hiranur’un fotoğrafını Twitter’dan paylaştı.  Koca, paylaşımında şunları kaydetti: “Külliye’de düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Programında...

15 Temmuz şehitleri kabirleri başında anıldı 0

15 Temmuz şehitleri kabirleri başında anıldı

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü”nün 4. yıldönümü kapsamında Edirnekapı’daki 15 Temmuz Şehitliğinde anma programı düzenlendi.  Program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından İstanbul Müftüsü Mehmet Emin Maşalı, şehitler için dua etti. Şehitliği dolduran...

'15 Temmuz Şehitleri Hatim Programı' başladı 0

’15 Temmuz Şehitleri Hatim Programı’ başladı

İstanbul Müftülüğü’nün, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminin dördüncü yılında, 251 şehit için başlattığı “15 Temmuz Şehitleri Hatim Programı” yarın sabah saatlerinde sona erecek. Edirnekapı 15 Temmuz Şehitliği’nde, ilk olarak...

İBB Meclisi'nde 15 Temmuz Şehitler Anıtı teklifi 0

İBB Meclisi’nde 15 Temmuz Şehitler Anıtı teklifi

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi’nde grubu bulunan partilerin ortak imzasıyla 15 Temmuz Şehitler Anıtı’nın bulunduğu alandaki belediyeye ait hisselerin borçları karşılığı Hazine ve Maliye Bakanlığına satılması teklif edildi. İBB Meclisi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19)...